صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

طرح تشدید نظارت بهداشت محیط

طرح تشدید نظارت بهداشت محیط

 پلمپ دو واحد رستوران در راستای طرح تشدید نظارت بهداشتی در حاجی آباد:

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان حاجی آباد گفت: 2 واحد رستوران به دلیل عدم توجه به اخطارهای صادر شده و عدم رفع نواقص بهداشتی در سطح شهر حاجی آباد توسط واحد سلامت محیط پلمپ و از ادامه فعالیت آنها تا زمان رفع نواقصات جلوگیری شد.

دکتر حسین اقتدار بختیاری بیان کرد: همچنین در راستای ارتقاء سلامت شهروندان شهر سرگز احمدی و در ادامه طرح تشدید بازرسی های سرزده از مراکز حساس تهیه و توزیع  موادغذایی بازرسان سلامت محیط حاجی آباد در قالب دو تیم از مراکز حساس تهیه و توزیع  موادغذایی در منطقه احمدی  بازدید کردند.

وی ابراز کرد: دو تیم نظارتی از بازرسان سلامت محیط  این شبکه با بازدید از مراکز تهیه و توزیع و فروش موادغذایی شهر سرگز احمدی و 4 روستای تابعه آن و همچنین بازرسی از یک دستگاه خودروی حمل مواد غذایی، 8 مرکز صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی، فروش مواد غذایی تاریخ گذشته و عدم توجه به تذکرات کتبی به مراجع قضایی معرفی و مقدار 400 کیلوگرم مواد فاسد و غیرقابل مصرف شامل موادغذایی، مواد لبنی و اقلام بهداشتی نیز از این واحدها کشف و معدوم شد. 

دکتر اقتدار بختیاری از همشهریان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی با شماره 190 یا شماره تلفن 35424938 تماس گرفته و مورد را جهت پیگیری توسط کارشناسان سلامت محیط به این شبکه گزارش نمایند.


٠٨:١٩ - 1398/05/23    /    شماره : ١٥٤٧٢    /    تعداد نمایش : ٢٨٦خروج