صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

نجات جان مادر باردار توسط تیم سلامت مرکز بهداشتی درمانی و اورژانس 115 حاجی آباد

نجات جان مادر باردار توسط تیم سلامت مرکز بهداشتی درمانی و اورژانس 115 حاجی آباد

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان حاجی آباد از نجات جان مادر باردار اهل روستای سیاری گرو سرخ شهرستان حاجی آباد توسط  تیم سلامت مرکز بهداشتی درمانی فارغان و اورژانس 115 خبر داد.

دکتر حسین اقتدار بختیاری گفت: مادر بارداری از روستای سیاری گرو سرخ با مامای مرکز بهداشتی درمانی فارغان تماس تلفنی داشته است ولی بدلیل درد زیاد زایمانی قادر به صحبت نبوده و مامای مرکز که از وضعیت بارداری پر خطر این خانم در بارداری ششم اطلاع داشته احتمال می دهد که خانم وارد فاز زایمان شده است.

وی افزود: بلافاصله پس از هماهنگی با پرسنل اورژانس 115 با مراجعه به روستای سیاری محل سکونت خانم باردار در 30 کیلومتری شهر فارغان و بررسی وضعیت بیمار اقدامات نخست درمانی را آغاز می کنند.

دکتر اقتدار بختیاری بیان کرد: پس از رسیدن بر بالین مادر و انجام اقدامات اولیه درمانی شرایط موجود حاکی از وضعیت اورژانسی مادر و شروع دردهای زایمانی می دهد که نیاز به اقدامات فوری اورژانسی داشته، لذا سریعاً مادر در شرایط مناسب به زایشگاه بیمارستان فاطمه الزهرا (س)حاجی آباد منتقل می شود.

 به گفته مسئول زایشگاه بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مادر در ساعت 8 صبح زایمان طبیعی داشته و در حال حاضر حال عمومی مادر ونوزاد مطلوب است.


١١:٥٠ - 1398/07/23    /    شماره : ١٥٩٢٢    /    تعداد نمایش : ٢٥٨خروج