صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

شهادت سردار دلها

بیانیه، اعضای هیات رئیسه و هیأت علمی، معاونین، مدیران، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ

 

سردار حاج قاسم سلیمانی مغز متفکر جبهه مقاومت، اسوه شجاعت و رشادت بود که شرافتمندانه بیشترین عمر خود را در راه جهادت و خدمت به اسلام گذراند.

سرباز دلیر، فداکار، پاسدار مسلمین و مظلومان، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با افتخار در دفاع از قرآن و برقراری امنیت امروز کشور عزیزمان در برابر داعشیان وحشی و تروریست های مزدور جنگید و توانست دست تجاوزگر این جنایتکاران را کوتاه کند.

حاج قاسم سلیمانی شهادت در راه خداوند را آرزوی دیرینه خود می دانست که امروز به دست جناینکاران آمریکایی به فیض شهادت نائل شد.

خانواده بزرگ سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان این جنایت خصمانه را محکوم کرده، فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، فرمانده کل قوا را لبیک گفته و در برابر این عمل وقیحانه ساکت نخواهد نشست و به زودی پاسخ کوبنده ای را به دشمنان اسلام، آمریکای مزدور و همدستانش خواهد داد.

شهادت مالک اشتر زمان، این بزرگ مرد رشید میدان جنگ را به ساحت مقدس امام عصر(عج)، روح پر فتوح امام راحل، خانواده بزرگوار ایشان، مقام معظم رهبری، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ملت ایران و جامعه مسلمین جهان تسلیت عرض می نمائیم.


١٢:٥٥ - 1398/10/14    /    شماره : ١٦٥٢٧    /    تعداد نمایش : ٤٠خروج