صفحه اصلی > اخبار شبکه بهداشت 


  چاپ        ارسال به دوست

کمیته

برگزاری نخستین جلسه کمیته بهداشت و محیط زیست سفرهای نوروزی در حاجی آباد

دکتر اقتدار بختیاری در این باره گفت: در راستای برگزاری نخستین جلسه ستاد تسهیلات سفر شهرستان و تأکید فرماندار شهرستان در خصوص برگزاری کمیته های فرعی این ستاد و از آنجایی که مسئولیت کمیته بهداشت و محیط زیست این ستاد با رئیس شبکه بهداشت و درمان هر شهرستان می باشد، این جلسه با قید فوریت برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه که با حضور اعضای این کمیته از ادارات و نهادهای مرتبط برگزار شد، مقرر گردید با توجه به فرصت باقیمانده تا پایان سال و شروع تعطیلات نوروزی ادارات و نهادها، نسبت به مرتفع ساختن مسائل و مشکلات مشاهده شده در طی سال های گذشته اقدام نمایند و موضوعات و مصوبات جدید را نیز سریعاً پیگیری نمایند تا از ترافیک کاری در پایان سال کاسته شود.

وی در خصوص فعالیت های مربوط به شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز افزود: برنامه کشیک افراد و تیم ها در تعطیلات آماده شده است و از هم اکنون واحد سلامت محیط شبکه کار بازدیدهای تذکری و کلاس های آموزشی متصدیان اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی را آغاز، که در این بازدیدها نقص های مشاهده شده به متصدیان اعلام می شود تا در فرصت باقیمانده، نقص ها را برطرف نمایند و در تعطیلات نوروزی شاهد پلمپ اماکن به دلیل تخلفات بهداشتی و بهسازی نباشیم. همچنین سعی می کنیم با حمایت دانشگاه و تلاش پیمانکاران، بخش های آسیب دیده و اورژانس بیمارستان را بازسازی و تجهیز نموده و به چرخه خدمت در تعطیلات وارد کنیم تا خدمات مطلوب به مسافران داده شود.

تیم های فوریت های پزشکی نیز همانند سال های گذشته، آماده خدمت هستند و آمبولانس ها نیز بازدید و سرویس خواهند شد تا با مشکل مواجه نشویم و با همکاری تیم های امداد و نجات هلال احمر در کمترین زمان در حوادث حضور پیدا کرده و انجام خدمت نمائیم.

 

در این جلسه همچنین وظایف و حیطه فعالیت سایر نهادهای این کمیته مشخص شد و مصوبات مربوط به آنها جهت پیگیری ابلاغ گردید.


١٢:١٢ - 1396/11/09    /    شماره : ١٠٦٤٤    /    تعداد نمایش : ٣٧٩خروج