صفحه اصلی > اخبار شبکه بهداشت 


  چاپ        ارسال به دوست

همایش ازدواج

برگزاری همایش یکروزه ازدواج موفق جوانان توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور استاد کریم نیا

همایش یک روزه ازدواج موفق با حضور استاد کریم نیا و شرکت دانشجویان دانشگاه های آزاد-پیام نور-علمی کاربردی-پرسنل ادارات و جمعی از مددجویان کمیته امداد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدای این همایش که با حضور جمعی از دانشجویان دانشگاههای آزاد، پیام نور و واحد علمی کاربردی حاجی آباد، پرسنل ادارات و جمعی از زوجین مددجوی تحت پوشش کمیته امداد در محل سالن آمفی تئاتر شهید حسن زاده برگزار شد دکتر اقتداربختیاری ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن عرض خیر مقدم به حضار و استاد کریم نیا ، در خصوص نقش بی بدلیل ازدواج آگاهانه در کاهش بروز موارد بیماری های رفتاری و ایدز با توجه به پایبند شدن افراد به تعهدات اخلاقی خانواده مطالبی را بیان نمودند.

سپس استاد کریم نیا از اساتید روانشناسی دانشگاه در خصوص روانشناسی مقوله ازدواج و لزوم شناخت زوجین از یکدیگر قبل از ازدواج مطالبی را بیان نمودند. همچنین ایشان نقش ازدواج را در تکامل زندگی و آرامش روح و روان جوانان بسیار موثر دانستند و یکی از برکات ازدواج به موقع و آگاهانه را تشکیل خانواده های موفق و مسئولیت پذیر و به تبع آن داشتن فرزندان سالم و کاهش آمار طلاق در جامعه دانست.

در پایان این مراسم به تعدادی از زوجین مددجوی کمیته امداد به رسم یادبود هدایایی از طرف این نهاد اهدا شد.


١١:٤١ - 1395/09/29    /    شماره : ٦٤٧١    /    تعداد نمایش : ٤١٧



خروج