صفحه اصلی > اخبار شبکه بهداشت 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید

بازدید سرزده فرماندار حاجی آباد از شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان

جهانگیری فرماندار حاجی آباد طی بازدیدی از بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از بیماران بستری در بخش های مختلف بیمارستان عیادت نمودند.

این بازدید که بمناسبت میلاد باسعادت رسول اکرم و به منظور بررسی خدمات انجام شده توسط پرسنل بیمارستان فاطمه الزهرا (س) و سنجش رضایت مراجعه کنندگان انجام شد.جهانگیری از تعدادی از بیماران عیادت نموده و میزان رضایت آنان را از خدمات دریافتی جویا شدند که بیماران و همراهان میزان و کیفیت خدمات ارائه شده را رضایت بخش و خوب توصیف نمودند.

در ادامه پس بازدید از درمانگاه تخصصی بیمارستان از ستاد شبکه بهداشت و درمان نیز بازدید نموده و با خدمات واحد های مختلف به مردم و جامعه آشنا شدند.

در پایان جلسه ای با حضور فرماندار و معاونین شبکه بهداشت انجام شد و مهمترین نیازها و برنامه های در حال اجرای شبکه بهداشت و درمان شهرستان مورد نقد و بررسی قرار گرفت.همچنین جهانگیری در خصوص پیگیری تخصیص های مورد نیاز بخش بهداشت و درمان شهرستان قول مساعد دادند و زحمات پرسنل بهداشتی درمانی را در هر حال قابل ستایش دانستند.چرا که اکثر مراجعه کنندگان به این نهاد به نوعی دردمند هستند و حاصل و نتیجه این زحمات کاستن از درد و آلام بیماران و همراهان آنان می باشد.


١٣:٠٢ - 1395/09/30    /    شماره : ٦٤٨١    /    تعداد نمایش : ٤١٩خروج