آرشیو اخبار
 • آغاز مرحله دوم وارنیش فلوراید تراپی دانش آموزان ابتدایی در شهرستان حاجی آباد
  مرحله دوم وارنیش فلوراید تراپی دانش آموزان مقطع ابتدایی و پایه هفتم از تاریخ 29 فروردین در شهرستان آغاز شد.در این مرحله جهت 7953 نفر از دانش آموزان توسط مراقبین سلامت و بهورزان وارنیش فلوراید تراپی انجام خواهد شد.

 • توزیع پکیج آموزشی سلامت دهان و دندان در مدارس ابتدایی شهرستان حاجی آباد
  پکیج آموزشی:شامل کتابچه نقاشی-سلامت دهان و دندان و بروشور سلامت دهان و دندان جهت تمامی دانش آموزان مقطع ابتدایی در مدارس شهرستان توزیع شد .

 • تقدیر وتشکر به مناسبت روز دندانپزشک
  به مناسبت فرا رسیدن (23 فروردین ) روز دندانپزشک دکتر اقتداربختیاری ریاست شبکه بهداشت ودرمان ازدندانپزشکان شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

 • افتتاح مرکز بهداشتی درمانی روستایی معدنوئیه به مناسبت دهه مبارک فجر
  در هفتمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور استاندار محترم _مرکز بهداشتی درمانی روستایی معدنوئیه افتتاح و به بهره برداری رسید.

 • افتتاح 4 خانه بهداشت به مناسبت دهه فجر
  در مورخه 17/11/95بمناسبت دهه مبارک فجر 4 خانه بهداشت طاشکوئیه،جغان،چاه بنه و مازگرد بطور همزمان در حاجی آباد افتتاح و به بهره برداری رسید.

 • دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران
  در مورخه 18/11/95بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان حاجی آباد با خانواده دو جانباز دوران دفاع مقدس دیدار نمودند.

 • برگزاری همایش پیاده روی سفیران سلامت و رابطین بهداشت در هفته پویش ملی مبارزه با سرطان در حاجی آباد
  در مورخه 6/11/95 به مناسبت هفته مبارزه با سرطان همایش پیاده روی و گارکاه آموزشی با حضور سفیران سلامت و رابطین بهداشتی در شهرستان حاجی آباد برگزار گردید.

 • اجرای طرح واکسیناسیون خانه به خانه فلج اطفال در شهرستان حاجی آباد
  در مورخه 25/10/95 طرح واکسیناسیون فلج اطفال با حضور فرماندار_ مدیریت شبکه بهداشت _معاون اداری مالی و مسئول بیماریهای واگیر شهرستان درمهدکودک بهشت آغازگردید

 • بازدید سرزده فرماندار حاجی آباد از شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان
  جهانگیری فرماندار حاجی آباد طی بازدیدی از بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از بیماران بستری در بخش های مختلف بیمارستان عیادت نمود.

 • برگزاری همایش یکروزه ازدواج موفق جوانان توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور استاد کریم نیا
  همایش یک روزه ازدواج موفق با حضور استاد کریم نیا و شرکت دانشجویان دانشگاه های آزاد-پیام نور-علمی کاربردی-پرسنل ادارات و جمعی از مددجویان کمیته امداد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

سامانه ها
لینک های مفید
خدمات الکترونیک

 

 

 

استان هرمزگان- شهرستان حاجی آباد  - بلوار امیر کبیر - شبکه بهداشت درمان

تلفن : 4-07635421573 _فاکس:07635422166_ Email: hahnhums@chmail.ir

Copyright © 1998-2015 Hormozgan University of Medical Sciences. All rights reserved